Ako to funguje

V dnešnom svete sme si zvykli, že na Slovensku raňajkujeme syr z Holandska s paradajkou z Talianska a ako dezert si dáme banán z Afriky. Človek, ktorý sa nezamyslí by si možno povedal, luxus. Opak je pravdou. Masovo pestované potraviny sú nekvalitné, plné chemikálií a ich cena je tak nízka, že obyvateľom menších miest a dedín prestalo dávať zmysel živiť sa predajom vlastných plodín.  

A my to chceme zmeniť! Okrem predaja zdravej zeleniny a spracovaných produktov rastlinného pôvodu od nás spolupracujeme aj s inými predajcami z dvora. Pomáhame im nájsť zákazníkov, ktorí sa tešia, že môžu jesť zdravé potraviny z lokálnych zdrojov.
 
Funguje to jednoducho tak, že vy si vyberiete z ponuky do utorka do 12:00, my to pre vás u nich objednáme a vy si to už len jednoducho čerstvé vyzdvihnete vo štvrtok poobede v Poprade pri Penzióne Plesnivec (Bulharská 6A) od 15.30 do 18.00, tiež v Kežmarku pri hrade o 17:00Je naším potešením robiť ľudí zdravšími a šťastnejšími.

Rodinka si objedná zdravé potraviny - farmár ich pripraví - peniaze, ktoré zarobí farmár ostávajú v regióne - podpora nás všetkých :)

Potraviny propagované na našich stránkach sa dajú objednať  len v okresoch Poprad a Kežmarok. Ak máte o ne záujem a bývate v uvedených okresoch, zaregistrujete sa v našom systéme. V takom prípade kliknite vpravo hore na text PRIHLÁSENIE A REGISTRÁCIA a postupujte podľa pokynov.

Po zaregistrovaní si už môžete vyberať z ponuky. Jednotlivé produkty si postupne naskladajte v požadovaných množstvá do svojej debničky. Po výbere produktov si debničku objednajte alebo uložte medzi svoje debničky, pre objednanie neskôr. V prípade objednania uveďte, či si debničku vyzdvihnete sami, na našich odberných miestach v Poprade a Kežmarku, alebo si želáte, aby sme Vám debničku priviezli domov. 

Môžete si vybrať aj z hotových debničiek, ktoré sme pre Vás pripravili. Hotové debničky nájdete v ľavom menu na hlavnej stránke. Samozrejme aj v hotových debničkách si môžete pred objednaním obsah upraviť.

Svoje objednávky a debničky nájdete v časti PROFIL, na hornej lište vpravo. Tu môžete sledovať svoje objednávky, prípadne upraviť osobné údaje. Z debničiek, ktoré už máte vo svojom profile si môžete rýchlo vytvoriť novú objednávku a to tak, že si objednáte už hotovú, Vami skôr pripravenú debničku. 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na telefónnych číslach, alebo e-mailových adresách uvedených v časti kontakty.

S pozdravom
Tím Podtatranská debnička